Günün Maçları

Pinbahis İle Bahis Yap

 

      14 Eylül 2020 Pazartesi Maçları Hangi Kanalda

  •  01:45 | Palmeiras – Sport Recife / Nesine.com 02:00 | Barcelona SC – Universidad Catolica / Nesine.com 02:30 | Botafogo – Vasco da Gama / Nesine.com 03:30 | Deportivo Pasto – Deportes Tolima / Nesine.com

     03:30 | Sporting Kansas City – Minnesota United / Nesine.com

     04:30 | Vancouver Whitecaps – Montreal Impact / Nesine.com

     05:06 | Tijuana – Cruz Azul / Nesine.com

     06:00 | Los Angeles FC – Portland Timbers / Nesine.com

     06:00 | San Jose Earthquakes – Los Angeles Galaxy / Nesine.com

     13:00 | Henan Jianye – Shenzhen FC / Nesine.com

     13:30 | Suwon FC – Bucheon 1995 / Nesine.com

     15:00 | Dalian Pro – Shanghai Shenhua / Nesine.com

     18:00 | TPS Turku – IFK Mariehamn / Nesine.com

     18:30 | FC Lahti – KuPS Kuopio / Nesine.com

     18:30 | HIFK Helsinki – Inter Turku / Nesine.com

     18:30 | Zenit – Arsenal Tula / Nesine.com

     19:00 | Akhisarspor – Tuzlaspor / beIN Sports Max 1, TRT Avaz

     19:00 | Balıkesirspor – Giresunspor / beIN Sports Max 2, TRT Spor

     19:00 | Rakow Czestochowa – Zaglebie Lublin / Nesine.com

     19:30 | Dynamo Dresden – Hamburg / Nesine.com

     19:30 | Würzburger Kickers – Hannover 96 / Nesine.com

     19:45 | Ajax II – PSV II / Nesine.com

     20:00 | AGF Aarhus – Vejle / Nesine.com

     20:00 | Hatayspor – Başakşehir / beIN Sports 1

     20:00 | Östersunds – Örebro / Nesine.com

     20:00 | Hacken – IK Sirius / Nesine.com

     20:00 | Kalmar – Norrköping / Nesine.com

     20:00 | Sheffield United – Wolverhampton / S Sport

     20:30 | Rostov – Lokomotiv Moskova / Nesine.com

     21:00 | NAC Breda – Den Bosch / Nesine.com

     21:00 | Viitorul Constanta – Universitatea Craiova / Nesine.com

     21:45 | Beerschot Wilrijk – Genk /  Nesine.com

     21:45 | MSV Duisburg – Borussia Dortmund  /  Spor SMART

     21:45 | Toulouse – Sochaux / beIN Sports 3, Nesine.com

     22:00 | Utrecht II – AZ Alkmaar / Nesine.com

     22:15 | Grotta – Fjölnir / Nesine.com

     22:15 | Brighton – Chelsea / S Sport

 

      11 Eylül 2020 Cuma Maçları Hangi Kanalda

 

  • 19:00 >   Menemenspor       –   Altınordu      (beIN Sports Max 1 , TRT Spor)
  • 20:00 >  Çaykur Rizespor    –  Fenerbahçe   (beIN Sports 1)
  • 21:45  >  Watford                   –   Middlesbrough   (beIN Sports 4)
  • 22:00 >  Bordeaux                –    Lyon   (beIN Sports 3 , nesine.com)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir